Salutació del President i Directiva

Salutació del President
Directiva
escudo-datos-club

Empresari de la ceràmica. President del Villarreal CF des de la temporada 1997-1998.

Poble Nou (València)
25 de juny de 1947

escudo-datos-club

És part del consell d'Administració del Vilarreal Club de Fútbol des de l'any 1993.

Puçol (València)
20 de juliol de 1948

Fernando Roig Negueroles

Forma part del consell d'Administració del conjunt groc des de 2005.

València
13 de juny de 1974

Consell d'Administració
Consejero Villarreal CF
Vila-real (Castelló)
23 de juliol de 1951
Al consell des de 1997
gumbau
Vila-real (Castelló)
2 d'octubre de 1961
Al consell des de 1993
manuel-sarrion
Albuixech (València)
15 de setembre de 1950
Al consell des de 1997
miguel-perez
La Pobla de Farnals
15 d'octubre de 1962
Al consell des de 2000
ramon-marco
Vila-real (Castelló)
10 de maig de 1949
Al consell des de 2005
pedro-llop
Vila-real (Castelló)
29 d'octubre de 1951
Al consell des de 2005
elena
València
3 de juny de 1978
Al consell des de 2007
salvador
Onda (Castelló)
25 d'octubre de 1955
Al consell des de 2007
bauset
València
9 de març de 1952
Al consell des de 2007
juan-mecho
La Vall d'Uixó (Castelló)
11 de febrer de 1956
Al consell des de 2010
joaquin-ballester
Almassora (Castelló)
20 de juny de 1940
Al consell des de 2010
José Cifre
Vila-real (Castelló)
6 de septembre de 1962
Al consell des de 2015
Pascual Ibáñez Bodí
Vila-real (Castelló)
13 d'abril de 1955
Al consell des de 2016
Luis Ángel Espejo Grima
València (València)
1 d'octubre de 1972
Al consell des de 2016
Organigrama

Veure en gran

APP
OFICIAL

Utilizamos cookies propias y de terceros para ofrecerte una experiencia más personalizada y un mejor servicio de la web, así como para recabar datos estadísticos y de navegación de nuestros visitantes. Si continuas navegando, consientes la instalación de nuestras cookies en tu ordenador. Más información en nuestra Política de cookies. Acepto las cookies de este sitio. Acepto